- erp

Kādi Microsoft Dynamics 365 pakalpojumi ir iekļauti TechPeer?

Mēs specializējamies Microsoft Dynamics 365 uzstādīšana, pielāgojumi un optimizācija. Pandēmijas laikā mēs visi esam pārliecinājušies, cik svarīgi uzņēmumiem ir spēt pārvaldīt krājumus, noliktavas, ražošanas procesus. Mūsu uzņēmums var jums palīdzēt ar jūsu Microsoft Dynamics 365 tīmekļa vietni. Mūsu speciālisti var tikt ātri mobilizēti. Mēs izskatīsim jūsu esošo ERP infrastruktūru un meklēsim iespējas, kā uzlabot produktivitāti, kā arī vajadzības gadījumā ieviesīsim automatizāciju.

Pārņemiet kontroli pār piegādes ķēdi

Jaudīgs ERP, piemēram, Microsoft Dynamics 365, var palīdzēt jums labāk pārvaldīt procesus, piegādes ķēdi, operācijas, pārskatus un finanses vienuviet. Tas palīdzēs jums palielināt rentabilitāti un augsta līmeņa pārskatu par to, kā tiek izmantoti jūsu uzņēmuma resursi.

Pārņemiet kontroli pār piegādes ķēdi
staffing2_title

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Plaukstošam uzņēmumam ir vajadzīgi plaukstoši darbinieki. Mums TechPeer ir svarīga mūsu darbinieku veselība un labklājība; mūsu darbinieki ne tikai veicina mūsu organizācijas izaugsmi, bet vienlaikus viņi izmanto savas prasmes, zināšanas un talantus, lai gūtu personīgu piepildījumu.

Nepieciešama palīdzība ar Microsoft Dynamics 365 iestatīšanu?

Optimālāko rīku iestatīšana jūsu biznesam palīdzēs jums automatizēt un palielināt produktivitāti. Sazinieties ar mums.