- crm

Kādi Sugar CRM pakalpojumi ir iekļauti TechPeer?

Mēs specializējamies Sugar CRM uzstādīšana, pielāgojumi un optimizācija. Pandēmijas laikā mēs visi esam pārliecinājušies, cik svarīgi uzņēmumiem ir spēt mērogot attiecības ar klientiem. Centralizēt datus, kur tas ir nepieciešams, un ļaut jūsu pārdošanas un klientu atbalsta dienestam iegūt visu nepieciešamo informāciju, lai palīdzētu klientiem vai potenciālajiem klientiem. Mūsu uzņēmums var jums palīdzēt ar Sugar CRM ieviešanu. Mūsu ekspertus var ātri mobilizēt. Mēs izskatīsim jūsu esošo attiecību ar klientiem infrastruktūru un meklēsim iespējas, kā uzlabot klientu noturēšanu, pārdošanu un klientu atbalstu.

Konsolidēta vēsture

Jaudīgam CRM, piemēram, Sugar CRM, vajadzētu palīdzēt jums konsolidēt visu jūsu klientu mijiedarbības vēsturi vienuviet. Tas palīdzēs jums palielināt klientu noturību un klientu pieredzi ar jūsu zīmolu.

Konsolidēta vēsture
staffing2_title

Mūsu cilvēkiem ir nozīme

Plaukstošam uzņēmumam ir vajadzīgi plaukstoši darbinieki. Mums TechPeer ir svarīga mūsu darbinieku veselība un labklājība; mūsu darbinieki ne tikai veicina mūsu organizācijas izaugsmi, bet vienlaikus viņi izmanto savas prasmes, zināšanas un talantus, lai gūtu personīgu piepildījumu.

Nepieciešama palīdzība ar Sugar CRM iestatīšanu?

Optimālāko rīku iestatīšana jūsu biznesam palīdzēs jums automatizēt un palielināt produktivitāti. Sazinieties ar mums.